pl
home

Patronat Marszałka Województwa przyznany!

Honorowy Patronat Marszałka Województwa Wielkopolskiego nad Viva Seniorzy!

więcej

DREMA dzieciom i seniorom 2017

Fantastyczna inicjatywa na Targach Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego.

więcej

Zaplanuj udział w targach w roku 2018

Zapraszamy do lektury specjalnego interaktywnego wydania Poznańskiego Magazynu Targowego „Kalendarz targów 2018”. To jedyna taka publikacja na rynku!

więcej

Patronat Prezydenta Miasta Poznania przyznany!

Prezydent Miasta Poznania objął patronatem kolejną edycję Targów Viva Seniorzy!

więcej

Reklamy tylko dla młodych?

Niedawno opublikowane wyniki badań domu mediowego MEC jednoznacznie pokazują, że wraz z przekroczeniem magicznej granicy 50 lat przestajemy być grupą odbiorczą dla reklamodawców.

więcej

Zostań gwiazdą #GED17!

7 czerwca już po raz drugi branża targowa na całym świecie obchodzi Światowy Dzień Targów. Z tej okazji przygotowaliśmy niespodziankę, dzięki której każdy może stworzyć wyjątkową okładkę prasową z własnym zdjęciem!

więcej

Czytaj on-line Poznański Magazyn Targowy

Z przyjemnością oddajemy w Wasze ręce odmieniony Poznański Magazyn Targowy. Zapraszamy do lektury zarówno wersji papierowej, jaki i on-line. W tym wydaniu piszemy o znamienitych gościach, którzy odwiedzili poznańskie targi w minionych miesiącach, relacjonujemy spektakularne targi branży budowlanej i meblarskiej i zapowiadamy najciekawsze wydarzenia kolejnych miesięcy. A ponadto…

więcej

Potrzebujesz opiekunki dla bliskiej Ci osoby?

Sprawdź propozycję, którą ma dla Ciebie firma Symeon. Zaufało im już wiele rodzin! Symeon oferuje usługi pielęgnacyjno-opiekuńcze, a także pomoc w czynnościach domowych.

więcej
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact